Coś mocnego

Powiedz coś więcej czytelnikowi

Nagłówek i druga linia nagłówka mówią nam, co oferujesz, a nagłówek formularza pomaga dobić targu. Tutaj możesz wyjaśnić, dlaczego Twoja oferta jest tak rewelacyjna, że warto dla niej wypełnić formularz.

Pamiętaj:

  • Punktory świetnie
  • prezentują korzyści
  • i pomagają zaskarbić sobie klientów.

W obliczu pogłębiającego się kryzysu, rosnących kosztów utrzymania biznesu coraz więcej pracodawców staje przed niesamowicie trudną decyzją, jaką jest rozstanie z pracownikami.

Jako globalny dostawca usług HR codziennie kroczymy ramię w ramię z naszymi partnerami biznesowymi wtedy, kiedy osiągają kolejne sukcesy, ale wspieramy ich też w sytuacjach trudnych, kryzysowych. 

Wiemy, że również nasi klienci mogą stać przed niezwykle trudną decyzją, jaką jest zwolnienie pojedynczych osób, lub całych zespołów pracowników.

Nasi eksperci posiadają duże doświadczenie we wdrażaniu i prowadzeniu programów outplacementowych indywidualnych, grupowych oraz w przygotowaniu kadry managerskiej na wprowadzenie zmian przy zachowaniu całkowitej poufności. 

Jeśli temat jest dla Państwa ważny, chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o programach outplacementowych i zmianach organizacyjnych zapraszamy serdecznie do obejrzenia nagrania z naszego ostatniego wydarzenia online, podczas którego przedstawiliśmy pakiet najważniejszych informacji, a w trakcie sesji Q&A nasi eksperci odpowiedzieli na wszystkie pytania uczestników. 

Jakie tematy poruszyliśmy podczas webinaru?

  • Aspekty prawne w tym zwolnienia grupowe i indywidualne w trybie ustawy o rozwiązywaniu stosunków pracy z przyczyn niedotyczących pracowników. Moduł poprowadziła radca prawny Liliana Strupp, dyrektor działu prawnego Randstad Polska.
  • Aspekty związane z obszarem HR, czyli o tym jak komunikować się z pracownikami nieobjętymi zmianą oraz jak przygotować managerów do wdrożenia i przeprowadzenia procesu zwolnienia pracowników.  Moduł poprowadziła Ewa Wawszczak, general HR manager.
  • Aspekty związane z wizerunkiem firmy a w tym o kształtowaniu polityki informacyjnej w organizacji, kształtowaniu wizerunku pracodawcy i komunikacji z rynkiem w dobie trudnych decyzji w obszarze zatrudnienia oraz doborze odpowiednich form i kanałów komunikacji. Moduł poprowadził Mateusz Żydek, lider zespołu komunikacji.
  • Outplacement w praktyce — najważniejsze informacje dotyczące wdrożenia i przeprowadzenia programu outplacementowego, między innymi kiedy rozpocząć z nami współpracę, jak długo trwa program outplacementowy, jak przebiega oraz jak wygląda sam proces, co dokładnie wchodzi w skład projektu oraz jakie są koszty związane z programem. Moduł poprowadziły Beata Wolska, HR consultancy manager i Magdalena Skowrońska, HR consultancy manager.
weinar-outplacement-24-11-2022-li-1666816878-1735d21ab021088c0812 (1)

wprowadź swoje dane, aby obejrzeć przygotowany dla Ciebie materiał: