Coś mocnego

Powiedz coś więcej czytelnikowi

Nagłówek i druga linia nagłówka mówią nam, co oferujesz, a nagłówek formularza pomaga dobić targu. Tutaj możesz wyjaśnić, dlaczego Twoja oferta jest tak rewelacyjna, że warto dla niej wypełnić formularz.

Pamiętaj:

  • Punktory świetnie
  • prezentują korzyści
  • i pomagają zaskarbić sobie klientów.

Szybki rozwój sektora SSC/BPO, który możemy obserwować od kilkunastu lat nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie, owocuje zwiększonym zapotrzebowaniem na talenty w centrach usług wspólnych oraz centrach outsourcingu procesów biznesowych.

Potrzeba pozyskania wielu nowych specjalistów – nierzadko w krótkim czasie – oznacza konieczność wypracowania w firmach działających w tym sektorze sprawnych i elastycznych procesów rekrutacyjnych, dzięki którym przyciąganie 
do organizacji i zatrudnianie nowych pracowników stanie się znacznie skuteczniejsze i bardziej niezawodne niż dotychczas. Jak to zrobić?

Czerpiąc z naszego doświadczenia 
we współpracy rekrutacyjnej z sektorem SSC/BPO, w tym przewodniku podpowiemy Ci kilka prostych sposobów, dzięki którym usprawnisz proces pozyskiwania pracowników m.in. w ramach rekrutacji wolumenowych.

Zapraszamy do lektury!

SSCBP-proste-sposoby-na-sukces-w-przyciąganiu-i-pozyskiwaniu-pracowników-2