Co możesz zrobić, by Twoi pracownicy  spełniali się zawodowo? - dbaj o work-life balance i pozytywną atmosferę wewnątrz zespołu.

75% pracowników przyznaje, że ma możliwość pogodzenia pracy zawodowej z życiem prywatnym. To ważne, bowiem work-life balance to wciąż jeden z kluczowych aspektów, na który zwracają uwagę kandydaci podczas wyboru pracodawcy. 23% Polaków wskazuje ten czynnik jako element, który – w ich przypadku – przesadził o podjęciu zatrudnienia.

W zapewnieniu równowagi między pracą a życiem prywatnym pomaga odpowiednia organizacja pracy, eliminacja czynników stresogennych i umiejętność dopasowania zadań do możliwości ich realizacji. Co jeszcze? Z jakich rozwiązań HR warto skorzystać, dbając o spełnienie zawodowe swoich pracowników?

Uzupełnij formularz i pobierz nagranie, w trakcie którego nasze ekspertki z zespołu HR Consultancy przekazują więcej wskazówek, jak dbać o work-life balance i pozytywną atmosferę wewnątrz zespołu.

Pamiętaj, że zawsze możesz skontaktować się z nami bezpośrednio, aby już indywidualnie dopytać o interesujące Cię kwestie:

Magdalena Skowrońska

Magdalena Skowrońska
HR consultancy advisor
E magdalena.skowronska@randstad.pl

 

Beata_Wolska-2Beata Wolska
HR projects coordinator
E beata.wolska@randstad.pl

 

 
Zapraszamy do kontaktu!