Co możesz zrobić, by Twoi pracownicy  spełniali się zawodowo? - umacniaj w poczuciu sensu pracy.


Poczucie sensu wykonywanych zadań stanowi trzecią w kolejności cechę pracy wskazywaną przez pracowników jako ważny element budujący poczucie spełnienia zawodowego.

jak to zrobić?

Jako pracodawca staraj się jasno komunikować pracownikom cel powierzonych im zadań, upewniaj ich o wadze wykonywanych przez nich obowiązków, dbaj również o to, by wszystkie cele w firmie były spójne, a ich realizacja przyczyniła się do wypełnienia przyjętej wcześniej strategii. Takie podejście pomoże Ci zyskać większą lojalność pracowników, a przy okazji zaowocuje również efektywnym zarządzaniem firmą.

Uzupełnij formularz i pobierz nagranie, w trakcie którego nasze ekspertki z zespołu HR Consultancy przekazują wskazówki, jak umacniać w poczuciu sensu pracy i tym samym więcej opowiadają o:

  • wizji i misji firmy,
  • balanced scorecard, czyli jak zoperacjonalizować tę wizję?
  • wyznaczaniu celów, które są jednocześnie spójne z przyjętą wizją, ale zarazem umacniają pracownika w poczuciu sensu pracy.


Pamiętaj, że zawsze też możesz skontaktować się z nami bezpośrednio, aby już indywidualnie dopytać o interesujące Cię kwestie:

Monika Hryniszyn

Monika Hryniszyn
HR Consultancy Director 
E monika.hryniszyn@randstad.pl

 

 

Magdalena Skowrońska

Magdalena Skowrońska
HR Consultancy Advisor 
magdalena.skowronska@randstad.pl Zapraszamy do kontaktu!