Co możesz zrobić, by Twoi pracownicy  spełniali się zawodowo? - zapewniaj atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Spójność wewnętrznych zasad wynagradzania (czyli wewnętrzne siatki płac) oraz jasno określone czynniki awansów – oba te elementy wpływają na to, na ile sprawiedliwe wydają się pracownikowi zasady panujące w danej firmie. To zaś warunkuje jego perspektywę rozwoju. Jeśli wszystkie te czynniki wydają się pracownikowi korzystne, znacznie chętniej decyduje się na pozostanie w firmie.

jak to zrobić?

Warto zweryfikować aktualnie przyjętą w firmie siatkę płac pod kątem tego, co faktycznie dzieje się na rynku pracy w obszarze wynagrodzeń i świadczeń pozapłacowych.

Aby pakiet benefitów był dla pracownika atrakcyjny, powinien odpowiadać na jego potrzeby. W tej kwestii doskonale sprawdza się elastyczny system benefitowy: w ramach tzw. kafeterii pracownik otrzymuje określony budżet, który może przeznaczyć na te aktywności lub cele, które najbardziej mu odpowiadają.

Uzupełnij formularz i pobierz nagranie, w trakcie którego nasze ekspertki z zespołu HR Consultancy przekazują więcej wskazówek, jak dbać o atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Pamiętaj, że zawsze możesz skontaktować się z nami bezpośrednio, aby już indywidualnie dopytać o interesujące Cię kwestie:

Monika Hryniszyn

Monika Hryniszyn
HR Consultancy Director 
E monika.hryniszyn@randstad.pl

 

Ewa_wawszczakEwa Wawszczak
General HR Manager 
ewa.wawszczak@randstad.pl 

 

 
Zapraszamy do kontaktu!