Coś mocnego

Powiedz coś więcej czytelnikowi

Nagłówek i druga linia nagłówka mówią nam, co oferujesz, a nagłówek formularza pomaga dobić targu. Tutaj możesz wyjaśnić, dlaczego Twoja oferta jest tak rewelacyjna, że warto dla niej wypełnić formularz.

Pamiętaj:

  • Punktory świetnie
  • prezentują korzyści
  • i pomagają zaskarbić sobie klientów.

wielu ukraińskich uchodźców znalazło schronienie w naszym kraju. część z nich aktywnie szuka w Polsce zatrudnienia. dlatego już z początkiem marca w Randstad podjęliśmy zobowiązanie, aby pomóc w ich aktywności zawodowej. do tego wsparcia chcemy zachęcić także Państwa.

W ramach programu Randstad dla Ukrainy zamierzamy objąć wsparciem 1500 osób - obywateli Ukrainy, którzy znaleźli schronienie w Polsce. Dzięki zaangażowaniu pracodawców, udało się już znaleźć zatrudnienie dla ponad 200 osób, a kolejnych 200 kandydatów uczestniczy w procesach rekrutacyjnych.

Nie ustajemy w wysiłkach, aby wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi zrealizować nasz cel, jednocześnie zobowiązując się do dodatkowego wsparcia na rzecz pracowników zatrudnionych w ramach projektu.

jeśli rozważacie Państwo zatrudnienie pracowników z Ukrainy, zachęcamy do spotkania z naszymi ekspertami. nasze doświadczenie w procesach rekrutacji oraz organizowane przez nas formy wsparcia pozwolą skutecznie wspierać Państwa w tym obszarze.

Celem proponowanych przez nas rozwiązań w zakresie wsparcia pracowników z Ukrainy jest ułatwienie podejmowania przez nich aktywności zawodowej w Polsce.

program Randstad dla Ukrainy

Prosimy o pozostawienie swoich danych kontaktowych. Skontaktujemy się z Państwem, aby porozmawiać o wsparciu w zatrudnieniu pracowników z Ukrainy: