Coś mocnego

Powiedz coś więcej czytelnikowi

Nagłówek i druga linia nagłówka mówią nam, co oferujesz, a nagłówek formularza pomaga dobić targu. Tutaj możesz wyjaśnić, dlaczego Twoja oferta jest tak rewelacyjna, że warto dla niej wypełnić formularz.

Pamiętaj:

  • Punktory świetnie
  • prezentują korzyści
  • i pomagają zaskarbić sobie klientów.

jak wygląda badanie plany pracodawców?

To realizowane od ponad dekady badanie, w którym reprezentatywną grupę działających w Polsce 1000 przedstawicieli pracodawców pytamy o nastroje i sytuację gospodarczą w kraju, a także plany w zakresie zatrudnienia i wynagrodzeń. Najnowsza edycja realizowana była na przełomie kwietnia i maja metodą CATI, wywiadów telefonicznych wspomaganych komputerowo, wśród reprezentantów kluczowych gałęzi gospodarki w Polsce.

jakie są najciekawsze wnioski z 47. edycji badania?

Niepewność związana z sytuacją makroekonomiczną wyraźnie wstrzymuje pracodawców przed planami nowych rekrutacji w II połowie roku. I choć gorsze nastroje firm przekładają się na wyhamowanie wzrostów zatrudnienia, to jednocześnie pracodawcy zapowiadają podwyżki, a ich powodem będzie nie tylko wzrost płacy minimalnej, ale i utrzymująca się presja płacowa. 

47. plany pracodawców: planowany wzrost wynagrodzeń

W najnowszym badaniu analizujemy także reakcje pracodawców na nowelizację Kodeksu Pracy w zakresie rekompensaty dla pracowników wykonujących obowiązki zdalnie, a także plany w zakresie zatrudnienia pracowników sezonowych w okresie wakacyjnym.

wprowadź swoje dane, aby pobrać przygotowany dla Ciebie materiał: