Coś mocnego

Powiedz coś więcej czytelnikowi

Nagłówek i druga linia nagłówka mówią nam, co oferujesz, a nagłówek formularza pomaga dobić targu. Tutaj możesz wyjaśnić, dlaczego Twoja oferta jest tak rewelacyjna, że warto dla niej wypełnić formularz.

Pamiętaj:

  • Punktory świetnie
  • prezentują korzyści
  • i pomagają zaskarbić sobie klientów.

jak wygląda badanie monitor rynku pracy?

Nasze badanie realizujemy od ponad dekady. Pytamy w nim pracowników o ich perspektywę rynku pracy. Mierzymy rotację pomiędzy miejscami zatrudnienia, sprawdzamy obawy związane z utrzymaniem miejsc pracy i ocenę szans na zmiany w karierze. W każdej edycji dodatkowo analizujemy także rynkowe trendy, które szczególnie interesują pracodawców, z którymi współpracujemy.

W najnowszej edycji, którą realizowaliśmy pod koniec grudnia, uczestniczyło 1000 badanych zatrudnionych w kluczowych gałęziach polskiej gospodarki.

jakie są najciekawsze wnioski z 46. edycji badania?

4 na 10 polskich pracowników w zeszłym roku otrzymało podwyżkę wynagrodzenia - to więcej niż w 2020 roku, ale zdecydowanie mniej niż przed pandemią. Wpływa to na poziom satysfakcji z wynagrodzeń i może dodatkowo stymulować presję płacową w firmach.

46-mrp-infografika-lp

Wynagrodzenie jest też tym elementem, który bez wątpienia odpowiada z wzrost rotacji w firmach, ale okazuje się, że tym najważniejszym czynnikiem sprawiającym, że pracownicy zmieniają pracodawcę stają się perspektywy rozwoju zawodowego.

wprowadź swoje dane, aby pobrać przygotowany dla Ciebie materiał: