Rozpoczynamy cykl webinarów o spełnieniu zawodowym. Skoncentrujemy się na case study z różnych branż i przeanalizujemy efektywność wybranych narzędzi HR. Dołącz do nas - będzie inspirująco! 

 

o jakie 4 obszary należy zadbać, by wyzwolić w pracownikach prawdziwy potencjał?

  1. poczucie sensu pracy,
  2. pozytywna atmosfera wewnątrz zespołu i work-life balance,
  3. rozwój,
  4. atrakcyjne warunki zatrudnienia.

jakie narzędzia HR użyć by wesprzeć zespół w osiąganiu zawodowego spełnienia?

Mamy szeroki wachlarz dostępnych narzędzi HR. Cześć z nich idealnie sprawdza się w różnych wielkościach organizacji. Zastanowimy się, co takiego przesądza o ich sukcesie. Nasi eksperci - HR Consultancy Randstad Polska - opowiedzą również o... porażkach. Skupimy się na case study i nieco dłużej zatrzymamy na wnioskach na przyszłość. 

kilka ważnych aspektów organizacyjnych w pigułce

1. do kogo adresowany jest webinar?

Zapraszamy osoby zajmujące się szeroko rozumianym obszarem HR i wizerunku pracodawcy, ale też zarządzających firmami, kierowników zespołów oraz osoby odpowiedzialne za strategię, dla których ważny jest rozwój pracowników oraz całej organizacji.

2. jak się zapisać?

Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Aby zgłosić chęć udziału wystarczy uzupełnić formularz. Co dalej? Bliżej wybranego przez Ciebie webinaru prześlemy Ci wszystkie niezbędne szczegóły, jak się z nami połączyć. 

 3. czym się kierować wybierając termin?

Webinary odbywają się cyklicznie, raz w miesiącu. Każdorazowo będzie to czwartek godz. 10.00 (przewidywany czas trwania jednego webinaru to 45 minut). 

Pamiętaj, że każda data to odrębny obszar dyskusji, dlatego możesz zapisać się na wyłącznie jeden interesujący Cię webinar lub też wybrać wszystkie dostępne.

Uzupełnij formularz i czekaj na dalsze wskazówki. A już teraz możesz przeczytać więcej o korzyściach płynących z dążenia do osiągnięcia spełnienia zawodowego na naszym blogu.